Praca w Niemczech dla murarzy

  • Ad ID: 28443687

  • 13 wyświetleń

12,000.00 zł( Nie dotyczy tego ogłoszenia )

ul. Grunwaldzka 58, 58-605 Jelenia Góra

58-506

Firma

10/07/2019

534188717

Pytanie do sprzedającego

Ogłoszenia Bazar.Konin.pl Opis

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy  do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Oferujemy:

        długoterminową, stabilną i legalną pracę,

        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

        atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,

       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

          wszelkiego rodzaju prace murarskie,

          obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

          prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

        min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

        sumienność, rzetelność w pracy,

        dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

        brak nałogów,

        mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.