Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135×40 siła ~ 780 kg

  • Ad ID: 49303900

  • 6 wyświetleń

0.00 zł( Stała Cena )

Konin, Polska

00-000

Prywatne

10/09/2019

888999898

Pytanie do sprzedającego

Ogłoszenia Bazar.Konin.pl Opis

Przedmiotem ogłoszenia jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których wkręcane są ucha do liny.

Nasze rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, uprzednio jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wykonując nie tylko magnesy neodymowe, ale także wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań i potrzeb Klienta, dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w wielu rozmiarach oraz kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne i inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://dhit.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl